FESTIVAL ⟩ Retrobest pakub kodumaiseid hitte ja kirevat kostüümipidu

Retrobest 2019 Pühajärve rannapargis.

FOTO: Joosep Pank

2. ja 3. juulil toimub Pühajärve ääres viiendat korda Eesti suurim kostüümipidu ja ajastufestival Retrobest. Sel aastal on oma ajatute lauludega laval armastatud Eesti artistid. Ansambel Smilers esitab erikavana lugusid oma esimeselt viielt albumilt. Samuti tuleb Pühajärvel kokku veerand sajandit tegutsenud JAM.

Lisaks astuvad juubelifestivalil lavale ka Vennaskond, Anne Veski, Justament, 2 Quick Start ja Singer Vinger. «Peale hea muusika on Retrobest tuntud mõnusa seltskonna ja meeleolu poolest, mida aitavad hoida suurepärased õhtujuhid ning lisategevused festivalialal,» ütleb festivali avalike suhete juht Siim Sups.
 

Retrobest 2019 Pühajärve rannapargis.

Joosep Pank

«Festivalile pääsemiseks peavad külastajad esitama tõendi kehtiva negatiivse testi, tehtud vaktsiinide või haiguse läbipõdemise kohta. Korraldajad on Pühajärve tee parklasse püstitanud ka testimisala. Negatiivse testi andnud külastajad saavad käepaela, mis tagab muretu sissepääsu Retrobestile,» lisab Sups.

Festivalil sel aastal esinema pidanud välisartistid tulevad Otepääle juba järgmisel aastal. Kõik Retrobestile juba ostetud piletid kehtivad kas sel või järgmisel aastal.